KONST / Litografier / Färglitografi 12275390
nr 1227 5390
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, Joshoua is Around. Signerad, numrerad 97/150. Motivet: 50x48
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:47:30
3/1 09:35:46